Hakkımızda

38 yıl önce İstanbul’da kurulan ESPA Aydınlatma LTD.ŞTİ. üretim, ihracat rakamları ile aydınlatma sektöründe Türkiye’nin büyük üreticilerinden biridir.

2500 m² kapalı alana sahip ESPA Aydınlatma LTD.ŞTİ. tesislerinde, 50 çalışanla yılda 1 milyon aydınlatma armatürü üretilmekte ve 12 ülkeye ihracat yapılmaktadır.

Optik, ısıl, mekanik ve elektriksel tasarımlar ESPA’ nın kendi bünyesindeki güçlü bir mühendis kadrosuna sahip Ar-Ge departmanıyla yapılmaktadır. Yine kendi bünyesinde kurulmuş olan ve Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilerek tescil edilen Aydınlatma Laboratuvarı ile ürünler gerekli tüm testlere tabi tutularak belgelendirilmektedir. ESPA, sahip olduğu bu imkanlarla, son yıllarda gelişen ve yayılan LED teknolojisine de geçiş yapmış ve bu teknolojiye uygun verimli armatürler üretmeye başlamıştır.

Bütünsel tasarruf yaklaşımı ile mekanlara özel projelendirme ve aydınlatma tasarım hizmeti de veren ESPA’ nın ana ürün grupları İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma, Lamba ve Ekipmanlardır.

Biz Kimiz

ESPA Aydınlatma

37 yıl önce İstanbul Şişhane'de kurulan ESPA Elektrik LTD.ŞTİ. üretim rakamları ile aydınlatma sektöründe Türkiye’nin en önde gelen üreticilerinden biridir.

2500 m² kapalı alana sahip ESPA Aydınlatma tesislerinde, 50+ çalışanla yılda 1 milyon üzerinde aydınlatma armatürü üretilmekte ve 25 ülkeye ihracat yapılmaktadır. Bütünsel yaklaşımı ile mekanlara özel projelendirme ve aydınlatma tasarım hizmeti de veren ESPA Aydınlatma ana ürün grupları İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma, Lamba ve Ekipmanlardır.

0
+
Yıllık Tecrübe
0
+
Çalışan
0
+
Ürün

Kaliteli, kullanıcı dostu, emniyetli, çevreye duyarlı ve enerji tasarrufunu ön plana çıkaran ürünler üretmek ve değerlerimizi korumak önceliğimizdir.

daha fazla bilgi için

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.